RANDEVUNUZU ALIN VE BORÇ DURUMUNUZU SORGULAYIN!

Pasaport randevusu almak için öncelikle kaç yıllık alacağınızı belirlemeniz ve bununla birlikte hangi tür pasaport (bordo-yeşil-gri) başvurusu yapmak istediğinizi belirtmeniz gerekmektedir. Kaç yıllık alacağınızı belirledikten sonra randevu alınır ve randevu öncesi harç ve defter ücretleri ödenmektedir. Tüm bu işlemler hizmet bedelimiz dahilinde ve süreç kontrolü tarafımızca yapılmakla beraber internet üzerinden ücretsiz bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Araç muayene randevusu almak muayene işleminin ilk adımıdır ve araç muayene randevusu almak artık çok kolay. Formu doldurun ve Türkiye geneli tüm istasyonlarda geçerli 7/24 online olarak aracınıza muayene randevusu alın.

Randevu alma sürecinde ve muayene öncesinde borç kontrolü yapılmaktadır. Trafik para cezası, motorlu taşıt vergisi ve köprü, otoyol borçları sorgulanmaktadır. Bu nedenle hem randevu alımında hem de muayene öncesinde borç kontrolü yapılmalı, eğer borç varsa ödeyerek devam edilmelidir. Borçlarınızı e-devlet ve diğer ödeme kanalları üzerinden de ödeyebilirsiniz.

Büyükşehir merkezlerindeki yoğun istasyonlara randevu alıyorsanız, tüm muayene süreci için en az 2 saat ayırın, zaman planınızı buna göre yapın. En geç muayene saatinizden 15 dk önce muayene istasyonunda bulunun. İSTASYONA GELMEDEN ÖNCE BELGELERİNİZİ KONTROL EDİN!

“Kullanıcı, Platform üzerinden gerçekleştireceği ödemelere ek olarak “Hizmet Ücreti” doğacağını, bu ücreti de yapacağı ödeme ek olarak ödeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.”