Tatil Turları

Kgm Turizm Danışmanlık, Bir tur şirketi olarak 3 Yıllık deneyimi ile yurt içi, yurt dışı ve Kıbrıs gibi gezi ve seyahat bölgelerine uygun fiyatlar ve ucuz tatil paketlerinden kişiye ve gruplara özel unutulmaz paket tur planlaması yapan bir tur firmasi dır.

Yurt Dışı Turlar

Yurt dışı turları içerisinde yer alan Avrupa, Asya, Amerika, Afrika ve Avustralya kıtalarının popüler gezi bölgelerine yüzün üzerindeki tur paketleri ile ekonomik ve ucuz tatil paketlerinden ekstra tur fiyatları ücrete dahil olduğu elit ve seçkin tur programları da düzenlemektedir. Yurtdışı turları programlar düzenleyen tur firması olarak görev yapan Kgm Turizm Danışmanlık, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliğine Bağlı seyahat acentesi portföyünde yer almaktadır. Yurtdışı tatil tercih eden misafirlerimizin en çok tercih ettikleri yabancı ülke turları ise Benelux Paris Turları, Klasik İtalya turu olarak ta bilinen Roma Venedik Floransa şehirlerini içine alan turlar, Orta Avrupa Klasiği olarak yer alan Prag, Viyana Budapeşte turları, Son zamanlarda ülkemizde ün salan ülkelerden Fransa’nın Alsace ve Colmar bölgeleri dahil olmak üzere Paris Turları ve İspanya’nın Barcelona ve Madrid şehirlerini içine alan turlar yer almaktadır. Balayı çiftlerinin tercih ettiği ve Vizesiz turlar olarak gidilebilen Maldivler, Bali ve Uzak doğu turları da talep görmektedir. Yurt dışı turlarda kredi kartlarına 3 taksit imkanı ile rezervasyon fırsatı bulunmaktadır.

Yurt İçi Tatil Otelleri

Başta Akdeniz bölgesi ve Turizm’in başkenti olan Antalya’nın gözde turizm destinasyonları Alanya, Lara, Belek, Side ve Kemer gibi bölgeler ile Ege bölgesinin yazın eğlence denildiğinde akla gelen Bodrum ve Çeşme bölgeleri ile Marmaris, Kuşadası, Didim ve Fethiye gibi turistik bölgelerde yer alan yüzlerce seçkin otel, tatil köyü gibi tesislere, misafirlerinden gelen talepler doğrultusunda web sitesinden online veya 0 (850) 532-4995 nolu telefon ile iletişime geçebilir veya Kgm Turizm Danışmanlık ofisinden rezervasyon yapmaktadır. Yurtiçi tatil turları ve otel rezervasyonlarına vade farksız 12’ye varan taksit imkanı sunulmaktadır.